Výsledky 11. ročníku Kolínského poháru v akrobacii kluzáků

Ve dnech 18.-20.8.2023se na letišti v Kolíně konal už 11. ročník tradiční pohárové soutěže v akrobacii na kluzácích. Zúčastnilo se 13 závodníků ve 3 kategoriích – Basic, Sportsman, Intermediate. Soutěž probíhala za krásného, trochu horkého počasí v naprosté pohodě.
GX030687_1660584970089
Kompletní výsledky můžete najít na acroscoring.aecr.cz/kolin2023/
V kategorii Basic zvítězil Tomáš Ditrt ze Dvora Králové, v kategorii Sportsman vyhrál Václav Jakoubek z Liberce a v nejvyšší kategorii Intermediate zvítězil Michal Vorlíček z Aeroklubu Kolín.
Vítěz Kolínského poháru Michal Vorlíček využil vyhlášení vítězů k velmi neobvyklému překvapivému účelu, požádal svoji přítelkyni o ruku a ta řekla ANO!!!
Zahrál mu k tomu Vašek Polívka a Zuzka Nováková s kamarádem, přítomným ukanula slzička a nadšeně tleskali.
Po vyhlášení proběhla hangárparty pod širým nebem, pivo teklo proudem stejky voněly a Vašek Polívka hrál k tanci i poslechu. Závody se skvěle povedly a závodníci se těší na MR v Táboře za 2 týdny.