Členové aeroklubu pomáhají v akci Piloti lidem

Petra Seifertová píše:

Náš první let byl zrealizován dne 28.3. Z LKKO jsme vzlétla dvě  letadla. Já s Marry (OK-MDK) a Jarda Jíra se svým UL (OK-YUR 33). Letěli jsme do Hradce Králové (LKHK), kde nás přátelsky uvítaly handlingové služby spolu s organizací Covmask zastoupené Monikou Desenskou. Převáželi jsme první várku masek od ČVUT (celoobličejové masky) do Jeseníku. Tyto masky byly určené pro Jesenickou nemocnici. Přistávali jsme v letišti v Mikulovicích, kde naší zásilku přebral místní hasičský sbor, který dále masky distribuoval právě do Jesenické nemocnice. Druhý let dne 2.4. probíhal dost podobně bez mezipřistání v Hradci Králové. Letěli jsme s Jardou Jírou jen jedním letadlem (konkrétně UL OK-YUR 33), též jsme převáželi masky z ČVUT přes organizaci Covmask. Máme k dispozici i videa z každého letu.
Petra Seifertová

seifertova-1 seifertova-2 seifertova-3 seifertova-4